O nas

Nieruchomości Rogalscy to firma rodzinna. Przez lata praktyki w zawodzie cały czas stawiamy sobie za cel kompleksową, w pełni profesjonalną, a więc skuteczną obsługę Klientów zarówno indywidualnych, jak i wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych.

Wydajność

Wiemy, jak z powodzeniem wykorzystywać zasoby naszej firmy. Pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję na rynku nieruchomości.

Profesjonalizm

Wiedza, znajomość lokalnego rynku i profesjonalne doradztwo. Skorzystaj z usług wykwalifikowanego i skutecznego pośrednika.

Zaufanie

Jasne warunki współpracy. Dbamy o interesy naszych klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Wynajem i sprzedaż apartamentów w Świnoujściu.

Mamy w naszej ofercie, obok klasycznego pośrednictwa w sprzedaży wszelkiego typu nieruchomości, pośrednictwo w wynajmie długoterminowym apartamentów i mieszkań. Powierzenie tej kwestii profesjonalistom jest opłacalne, pozwala oszczędzać czas i pieniądze.

Mieszkanie w Świnoujściu zaprezentowane w ciekawy sposób

Atrakcyjna prezentacja sprawi, że Państwa mieszkanie będzie miało większą szansę zdobyć zainteresowanie osób szukających ofert wynajmu lub kupna. Wystarczy skontaktować się z nami, aby omówić możliwość wykonania profesjonalnej sesji zdjęciowej wnętrz, wirtualnego spaceru oraz innych praktycznych rozwiązań.

Nasze biuro nieruchomości w Świnoujściu to dobry adres

Analityczne podejście do realiów rynkowych oraz rzetelność sporządzanych wycen to standard w naszej codziennej pracy. Korzystając z naszych usług mają Państwo pewność, że opiekę nad każdą ofertą sprawuje osoba z niezbędną wiedzą i kwalifikacjami.

Jesteśmy do dyspozycji również na każdym etapie dotyczącym kwestii formalnych, doradzamy podczas kompletowania dokumentów, dbamy o usprawnienie przepływu dokumentów pomiędzy stronami danej transakcji.

To wszystko gwarantuje m.in. ubezpieczony właściciel firmy Jacek Rogalski, posiadający profesjonalną licencję zawodową w obrocie nieruchomości nr 12954 nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury.

Współpraca z nami to sprawdzony sposób na bezpieczną i bezproblemową transakcję. Czekamy na Państwa w naszym biurze, polecamy także kontakt telefoniczny i mailowy. Z przyjemnością odpowiemy na pytania.